WAZONY

WAZONY
Obszerny dział wazonów na naszej stronie podzieliliśmy na dwie podkategorie. Do wyboru mają Państwo wazony przezroczyste oraz kolorowe. Najwięcej miejsca zajmują wazony przezroczyste. Popularność tych przezroczystych szklanych przedmiotów jest na pierwszym miejscu. Dlatego oferta jest tutaj dużo bogatsza i bardziej różnorodna. W tej kategorii posiadamy najwięcej form i wzorów. Często nasze wazony zamienione są na świeczniki. Wiele z nich posiada motywy świąteczne. Zapraszamy do odwiedzenia obu tych kategorii i zapoznania się ze wszystkimi produktami.
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Szklane wazony, jakie znajdziecie Państwo na naszej stronie to wyroby, które łatwo można zamienić na inne przedmioty. Dotyczy to zwłaszcza wyrobów szklanych, które są przezroczyste. Przeglądając tę kategorię zauważymy, że wazony zostały przemianowane na świeczniki, stroiki i naczynia florystyczne. Szklane wyroby zawsze pod tym względem były przedmiotami bardzo uniwersalnymi. Za przykład niech posłuży piękna karafka. To doskonały szklany pojemnik, przyozdobiony dodatkowo roślinami florystycznymi, pełnić może rolę gustownego wazonu. Gdy jednak znudzi się nam w tej roli wykorzystamy go, jak zwykłą karafkę. Zupełnie inną kompozycję przedstawia nam wazon szklany, który bardzej z wyglądu przypomina słój. Jego przekształcimy w interesującą żywą ozdobą florystyczną. Ten słój świetnie pasuje się do nasadzeń żywych roślin. Inne pomysły z wykorzystaniem szklanych wazonów możemy sprawdzić osobiście. Ostatecznie sami decydujemy czy wazon stanie się świecznikiem, ozdobą florystyczną, a może jeszcze czymś innym.  
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu