ŚWIECZNIKI

ŚWIECZNIKI
Lubimy otaczać się pięknymi przedmiotami – a świeczniki nadają się do tego znakomicie. W przygotowanej ofercie znajdziesz wyjątkowe dodatki, które prowadzą do wnętrza mnóstwo uroku i domowego ciepła. Zadbaliśmy, aby dostępne były w przeróżnych stylach. Możesz zdecydować się na chłodne chromowane świeczniki do wnętrza w stylu glamour, praktyczne, ale zarazem eleganckie dekoracje ze zdejmowanymi kloszami, a nawet kolekcję wykonaną z mieniącego się kryształu. Bez względu na to, którą ozdobę wybierzesz, możesz być pewny, że wnętrze wypełni się blaskiem nie tylko świec, ale także gustownych dekoracji.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Występujące na stronie świeczniki odwołują się w swojej budowie do różnych koncepcji oraz stylów. Ta występująca w nich różnorodność wymusiła poniekąd podział i klasyfikację świeczników w tym dziale. Potworzone zostały więc kolekcje odwołujące się do koloru tych produktów. W osobnej kategorii wyróżnione zostały kryształowe świeczniki i zarazem największe tego typu produkty. Wielkie kandelabry bardzo odstają, w pozytywnym tego słowa znaczeniu, od reszty świeczników. Dlatego zasługują na swoją kategorię. W poszczególnych świecznikach możemy dopatrzyć się przedstawicieli klasycznych i bardziej oryginalnych form. Świeczniki o zacięciu bardziej modernistycznym umiejętnie potrafią połączyć występujące w nich różne elementy, tak by stanowiły one dodatkową jego ozdobę. Tak jest w przypadku świeczników ze szklanymi kloszami, w których zamknięte są zwisające kryształki. Piękne wyeksponowanie tej ozdoby zawdzięczamy właśnie przezroczystemu kloszowi, który umiejętnie łączy się z podstawą tego oryginalnego świecznika. Zapraszamy do przyjrzenia się bliżej wszystkim świecznikom zgromadzonym na stronie.
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu